Krovinių pervežimas užsienyje


Tarptautinis krovinių gabenimas

Kroviniupervežimas24.lt šiandien – tai daugiau, nei krovinių pervežimas. Aptarnaujame klientus iš viso pasaulio ir teikiame itin kokybiškas paslaugas, nes darome tik tai, ką darome geriausiai.

Specializuojamės tarptautiniame krovinių gabenime ir puikiai žinome, kad tarptautinis krovinių gabenimas reikalauja ne tik didėlės patirties, personalo kompetencijos ir resursų, būtų tai transportas arba sandėlių terminalai, bet ir žinių apie rinką ir įvairiausius įstatymus svetimoje šalyje, kurioje vyksta gabenimas. Todėl mes nuolat tobuliname savo darbuotojų profesionalumą, teikiame tik techniškai tvarkinga transportą ir suteikiame tik garantuotai kokybiškiausias paslaugas tam, kad tenkinti savo klientų poreikius ir visus krovinius pervežti greitai ir maksimaliai saugiai.

Suprantame, kad tarptautinis krovinių gabenimas – tai labai svarbus komponentas lemiantis mūsų klientų prekybinės veiklos sėkmę. Kaina, sąlygos ir pervežimo laikas maksimaliai optimizuoti nepriklausomai nuo krovinių charakteristikos ir specifikos!

Tam, kad kokybiškai atlikti darbą ir sėkmingai bendradarbiauti su savo klientais mes esame pasiruošę teikti gabenimo paslaugas „nuo durų iki durų“, pavojingų krovinių transportavimą, greitai gendančius ir reikalaujančius temperatūros rėžimo palaikymo ir kitus.

Teikiame visą reikalingą konsultaciją ir garantuojame puikų kainos ir kokybės santykį.

Tarptautiniai pervežimai autotransportu

Šiandien mes esame pasiruošę pateikti savo klientams ne tik maksimaliai pilną paslaugų komplektą tarptautiniams pervežimams autotransportu, bet ir krovinių pristatymo schemas atsižvelgiant į visus kliento poreikius.

Mes sprendžiame visas krovinių pervežimo klausimus – Jus taupote savo laiką ir pinigus.

Mūsų specialistai visada atsižvelgia į visus kliento individualus poreikius ir siūlome keletą alternatyvių pristatymo variantų. Jūsų krovinių pristatymą vykdome nuosavu arba partnerių transportu.

Tarptautiniai pervežimai su automobiliniu transportu – tai ne tik Jūsų krovinių pervežimas, bet ir pilną optimizaciją Jūsų verslo logistikos. Galime rasti ir pasiūlyti Jums taupymo ir krovinių pristatymo termino sumažinimo galimybės net jeigu Jus net nežinojote, kad tokios galimybės Jūsų verslui egzistuoja. Aukštas komandos profesionalumas , puikus išmanymas logistikos rinkoje leidžia mums optimizuoti pristatymo terminus ir Jūsų išlaidas, susijusias su krovinių pervežimais. Mes esame pasiryžę rasti idealų sprendimą krovinių pervežimo organizavimui, nes tai leidžia mums siekti lyderio pozicijas logistikos rinkoje.