Autobokštelio nuoma Kaune


Autobokštelių nuoma Kaune, Kauno rajone

Kroviniupervežimas24.lt teikia autobokštelių nuomos paslaugą Kaune, Kauno rajone, Vilniuje, Vilniaus rajone. Pagal atskirą susitarimą su klientu autobokštelių nuomos paslaugas galime suteikti kituose Lietuvos miestuose ir regionuose. Siūlome tik abiem pusėms naudingas sąlygas ir teikiame tik pačias kokybiškiausias paslaugas, o darbą atliekame atsižiūrint į kliento individualus norus ir pageidavimus.

Automobilinių bokštelių nuoma Kaune teikiama tik su profesionaliu vairuotoju – operatoriumi, kuris pristato bokštelį į/iš anksto sutartą vietą, dirba pagal užsakovo poreikius ir rūpinasi Jūsų arba Jūsų darbuotojų saugumu. Mūsų darbuotojų komanda – tai profesionalai, kurių išmanymą jų darbo srityje lemia ilgametė patirtis. Jie visada patars ir pateiks užsakovui tik techniškai saugią ir klientui optimaliausią sprendimą.

Nuomojami autobokšteliai Kaune:

Su platforma

MAN autobokštelis. Aukštis: 20 metrų. Kėlimo galia: iki 1 tonos. Platforma talpina iki 10 žmonių.

Su krepšiu #1

ZIL 130 autobokštelio nuoma (mėlynas).
Aukštis: 22 metrai.

Su krepšiu #2

ZIL 130 autobokštelis (tamsiai žalias).
Aukštis: 22 metrai.

Galime pasiūlyti ir kitus automobilinius bokštelius, kurie yra Vilniuje, bet už papildomą mokestį gali atvykti į Kauną ar Kauno rajoną.

Autobokštelio nuoma su vairuotoju – tai saugiausias sprendimas norint kuo greičiau ir saugiau pabaigti darbus. Transportas ir transporto technika pateikiami tik pilnai techniškai tvarkinga. Šiuo metu nuomojami: autoboštelis su platforma (kėlimo aukštis 16-20 metrų) ir autobokšteliai su lopšiu (kėlimo aukštis iki 24 metrų). Pamatykite mūsų autobokštelius galerijoje

 

Mūsų privalumai

Autobokštelio nuoma su vairuotoju – tai saugiausias sprendimas norint kuo greičiau ir saugiau pabaigti darbus. Transportas ir transporto technika pateikiami tik pilnai techniškai tvarkingi, o jų būklė visada stebinama, kontroliuojama ir kruopščiai prižiūrima. KroviniuPervezimas24.lt visada gali pasiūlyti Jums platų reikiamo transporto pasirinkimą ir operatyvų jo pateikimą.


  • Savo klientams transportą teikiame tik techniškai tvarkingus, puikios būklės autobokštelius
  • Įvairių autobokštelių nuoma, labiausiai atitinkantys Jūsų poreikiams
  • Dirbame su juridiniais ir fiziniais asmeninimis. Sudarome ilgalaikes sutartys
  • Kvalifikuoti darbuotojai, profesionalūs autobokštelių operatoriai
  • Daugumą užsakymų galime aptarnauti tą pačią dieną, be išeiginių
  • Pagal galimybę ir klientų pageidavimus paslauga teikiama visoje Lietuvoje

 

Autobokštelio nuomos kainas rasite čia