Autobokštelio paslaugos, panaudojimas


Automobilinio bokštelio paslaugos

Autobokštelio panaudojimas padeda spręsti problemas, susijusias su tuo, kaip greitai ir maksimaliai saugiai pristatyti žmonės, darbuotojus su įrankiais ir visomis reikalingomis medžiagomis į iš anksto nustatytą aukštį. Automobilinio bokštelio techninės charakteristikos plačiai naudojamos daugelyje įmonių. Kėlimo platformos panaudojamas leidžia darbuotojams greitai ir patogiai dirbti statybos, gamybos ir reklamos srityse. Mes siūlome autobokštelių nuoma Vilniuje šiais tikslais:

Remonto darbai

Autobokštelių nuoma pastatų remonto darbams. Aukštybinių pastatų ir komunikacijų remontas, techninė priežiūra taip pat ir komunikacijų apšvietimas negali funkcionuoti be darbų, kurie yra atliekami autobokštelių pagalba. Varveklių šalinimas, stogų dažymas ir remontas. 

Autobokšteliai padeda darbuotojams saugiai ir greitai atlikti įvairiausių pastatų ir pastatų fasadų remontą.

Statybos darbai

Autobokštelių nuoma statybos darbams. Visi statybos darbai yra susiję su autobokštelių panaudojimu ir visų pirma tie, kurie yra atliekami aukštyje (arba kai reikia „pasiekti“ objektą).

Darbuotojai autobokštelyje gali atlikti statybos, apdailos, dažymo darbus lengvai ir saugiai, be jokių apribojimų. Konstrukcijų tvirtinimas.
Visi reikalingi reikmenys bus po ranką, o tai leidžia atlikti darbą ne tik saugiai, bet ir maksimaliai greitai.

Medžių genėjimas (medžių pjovimas)

Autobokštelių nuoma medžių genėjimui. Nuomojamų autobokštelių aukštis yra 19-22 metrai, kas leidžia pasiekti aukštus medžius.
Autobokštelių nuoma medžių pjovimui tai geriau, saugiau ir patogiau nei naudoti kopėčias!
Taip pat teikiame kompleksines medžių pjovimo paslaugas: nuo autobokštelio nuomos iki šakų, kelmų nuvežimo.

Reklamos montavimas

Autobokštelių nuoma reklamos darbams. Autobokštelio pagalba lengviau sumontuoti reklamines šviesdežes, reklaminius tentus. Reklamos darbus patogu atlikti naudojant autobokštelį-platformą. Joje gali dirbti keli montavimo darbuotojai, platformoje tilps ir visos reklaminės medžiagos, tūrinė raidė ar šviesdežė.
Lauko reklamos iškabų montavimas, reklamos valymas, reklamos iškabų remontas. Lauko reklamos iškabų apšvietimo atnaujinimas.

Bendradarbiaujame su reklamos agentūromis.

Aukštuminis valymas (langų valymas)

Autobokštelio nuoma valymo darbams. Aukštuminiai valymo darbai. Aukštuminis langų valymas. Autobokštelio nuoma fasadų, langų, stiklų, stogų valymui. Lietaus vamzdžių valymas, dūmtraukių valymas, remontas ir priežiūra.

Tam, kad Jūsų pastatas atrodytu tvarkingai ir patraukliai, valymas yra būtinas darbas. Aukštuminio langų, fasadų ir stogų valymo paslaugos yra atliekami naudojant autobokštelį. Autobokštelis padeda darbuotojams su maksimaliausiu saugumu, greičiu ir kokybė atlikti visus reikiamus valymo darbus.

Elektros darbai

Autobokštelio nuoma elektros darbams. TV antenų tvirtinimas; ryšio įrangos montavimo darbams. 

Planuojate įrengti elektros, telefono, apšvietimo laidus, keisti apšvietimo lempas ir atlikti kitus techninius ir komunikacijos darbus? Mūsų autobokšteliai Jūsų paslaugoms!

Gelbėjimo operacijos

Autobokštelio nuoma kačių nuėmimui nuo medžių. Jūsų katė užlipo ant medžio? Ne bėda!

Žinoma, gelbėtojai ir ugniagesiai turi savo gelbėjimo įrangas, bet kartas, kai atsiranda nenumatytos aplinkybės, gelbėjotams skubiai reikalinga automobilinio bokštelio pagalba. Tai gelbėtojams padeda greitai ir saugiai suteikti pagalbą žmonėms, gyvūnams.
Paukščių lizdų šalinimas nuo pastatų Vilniuje.

Filmavimas

Autobokštelių nuoma filmavimui. Filmų, reklaminių klipų filmavimas.

Autobokštelis filmavimui naudojamas tam, kad itin patogiai naudoti filmavimo įrankius ir atlikti maksimaliai kokybiška darbą gaunant puikų filmavimo rezultatą. Autobokštelių nuoma visoje Lietuvoje.
Savo klientams galime pasiūlyti autobokštelį-platformą, kurioje patogu sumontuoti visą reikalingą apšvietimo ir filmavimo įrangą kartu su filmavimo specialistais.

Staigmena

Kaip nustebinti mylimą žmogų? Įgyvendinsime Jūsų svajonę – pakelsime Jūs tiesiai į mylimojo žmogaus langą. Puiki idėja sužadėtuvėms, vestuvėms, gimtadieniui ir kitoms progoms.
Gėlių įteikimas Vilniuje per langą.
Kėlimo aukštis: iki 22 metrų.