Krovinių pervežimas sunkvežimiais

Kroviniupervežimas24.lt teikia sunkvežimių nuomos paslaugą Vilniuje, Vilniaus rajone. Krovinių pervežimas visoje Lietuvoje. Siūlome tik abiem pusėms naudingas sąlygas ir teikiame tik pačias kokybiškiausias paslaugas, o darbą atliekame atsižiūrint į kliento individualus norus ir pageidavimus.

Sunkvežimių nuoma teikiama tik su profesionaliu vairuotoju – operatoriumi, kuris pristato bokštelį į/iš anksto sutartą vietą, dirba pagal užsakovo poreikius ir rūpinasi Jūsų arba Jūsų darbuotojų saugumu. Mūsų darbuotojų komanda – tai profesionalai, kurių išmanymą jų darbo srityje lemia ilgametė patirtis. Jie visada patars ir pateiks užsakovui tik techniškai saugią ir klientui optimaliausią sprendimą.

Sunkvežimio nuoma Jūsų poreikiams

Su kranu

Sunkvežimio nuoma su manipuliatoriumi (fiskaru). Keliamoji galia: iki 13 tonų.

Su manipuliatoriumiu

Sunkvežimio nuoma su manipuliatoriumi (fiskaru). Informacija ruošiama

Bortinis

Bortinio sunkvežimio nuoma. Informacija ruošiama

Sunkvežimio nuoma su vairuotoju – tai saugiausias sprendimas norint kuo greičiau ir saugiau pabaigti darbus. Transportas ir transporto technika pateikiami tik pilnai techniškai tvarkinga.

 

Mūsų privalumai

Sunkvežimių nuoma su vairuotoju – tai saugiausias sprendimas norint kuo greičiau ir saugiau pabaigti darbus. Transportas ir transporto technika pateikiami tik pilnai techniškai tvarkingi, o jų būklė visada stebinama, kontroliuojama ir kruopščiai prižiūrima. KroviniuPervezimas24.lt visada gali pasiūlyti Jums platų reikiamo transporto pasirinkimą ir operatyvų jo pateikimą.


  • Savo klientams transportą teikiame tik techniškai tvarkingus sunkvežimius su patyrusiais vairuotojais
  • Įvairių sunkvežimių nuoma. Platus pasirinkimas.
  • Dirbame su juridiniais ir fiziniais asmeninimis. Sudarome ilgalaikes sutartys
  • Kvalifikuoti darbuotojai, profesionalūs autobokštelių operatoriai
  • Daugumą užsakymų galime aptarnauti tą pačią dieną, be išeiginių
  • Paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje

 

Sunkvežimių nuomos kainas rasite čia